"Drby"

Datum: 23.06.2015

Vložil: Katka Málková-hrdá učitelka ZŠBP

Titulek: Re: Paní Etflaišová versus Pampeliška

Moc zdravím z MD rodiče i kolegyně a kolegy. Možná mi to nepřísluší, protože jsem momentálně už přes rok "mimo" dění, ale o situaci ve škole se neustále zajímám a není mi jedno, co se ve škole děje. Zatím jen přihlížím, poslouchám, ale na situaci kolem Pampelišky a paní Etflaišové musím reagovat..:-(
Pampelišku znám už 9 let, proto si dovolím tvrdit, že ji znám dobře. Je to velice milá a obětavá mladá žena, která se pro lidi kolem sebe rozdá. Každému se vždy snaží maximálně vyjít vstříc, pomoci. Je vynikající nejen člověk, ale také pedagog. Myslím si, že by rodiče měli ocenit, co pro jejich děti dělá. A pokud má někdo na cokoliv jiný názor, nikdy se nebrání dialogu. Práce učitele je dnes opravdu nelehká, veřejností nedoceněná. Přesto je mezi námi dost takových, kteří své povolání (a hlavně děti) milují. Važme si jich! Jako kantorka s několikaletou praxí si dovolím tvrdit, že takového učitele poznám - a Pampeliška je jedním z nich. Věřte mi, zažila jsem opravdu špatné učitele-kolegy. V naší škole byla vždy důležitá spolupráce rodičů a učitelů - pak se dá pro děti udělat maximum. Prosím, neztěžujte učitelům už tak složitou situaci. Paní Etflaišová, tohle už opravdu není normální. Pokud jste tak velmi nespokojená, dejte Dominika na jinou školu. Z celé situace vyplívá, že s naší školou máte problém Vy, ne váš syn. Opravdu nevidíte, jak je pedagogická práce náročná - pokud ji člověk dělá na 100% (a leckdy i víc), doslova ho za školní rok vysaje (záviděné prázdniny jsou opravdu nutné na získání nové energie). Mám toho plnou hlavu, jsem z celé situace rozlobená a smutná zároveň. Ale snad totoi chaotické psaní všichni pochopí. Přeju Vám, abyste vzala rozum do hrsti a našla svoje srdce, Pampelišce pevné nervy a stálý úsměv na tváři, který je pro ni tak typický. A jak psala paní Tichá - s úctou k práci kolegů a kolegyň... pí.uč.Málková
Paní Poláčková a paní Tichá - moc vám děkuju, že celou situaci neřešíte někde za rohem...a že Vám situace v naší škole není lhostejná! Víc takových rodičů.:-) Děkuji!

Zpět na diskuzi

Kontakt

ZŠ Bodláka a Pampelišky, o.p.s.

Ředitelství školy a 1. stupeň:
Veliš 40, 507 21 Veliš

2. stupeň:
Robousy 41, 506 01 Jičín

493 773 611, 605 960 279

------------------
více v sekci O NÁS / KONTAKT

Naše škola je aktuálně zapojena v těchto projektech:

ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

https://www.centrumdialog.cz/adopce?dite=301128

MLADÍ LADÍ D-DUR

EXTRA TŘÍDA

www.nadacnifondtesco.cz

------------

ERASMUS+ II.

Spolupráce 7 škol z celé Evropy

-------------

72 hodin

---------------

BADATELÉ

https://www.badatele.cz/

----------------------------

OBJEVY ČEKAJÍ NA TEBE

https://www.geolo gy.cz/svet-geologie/o-projektu

---------------------------

PILOTUJEME

učebnice pro matematiku podle

prof. Hejného

www.h-mat.cz

----------------
Projekt společnosti SCIO
------------------------------

ICT KOUČ

DRBÁRNA

VTIPY O NÁS (o škole)

POŠKOLA S BODLÁKEM

víceméně pravidelné setkávání nad vším, co se týká vzdělávání, výchovy, motivace...