"Drby"

Datum: 23.06.2015

Vložil: Iveta Richterová (Seidlová)

Titulek: Re: Paní Etflaišová versus Pampeliška

Dobrý den Všem, ani nevím, jak začít kolik toho v hlavě mám, spíš se nestačím divit... Takže od začátku..... Paní Etflaišová, takže včera to byl další tah proti Pampelišce když jste mě ve škole odchytla s tím, že mi Pampeliška PRODALA metodický postupy k matematice? Do očí jsem Vám řekla, že mi Pampeliška NIC neprodala, že jediné co jsem dostala byl plán témat na celý rok protože má Kuba individuální plán. Říkala jste mi, že nerozumíte matematice a tím pádem nemůžete vysvětlit postup svému synovi. Pak jsem šla za Pampeliškou která mi řekla, že Vám p. Etflaišová nic takového neřekla. Takto to tady píšu otevřeně aby nedošlo k obrácení vět, který jsem vypustila z úst. Takže : Proč nejdete za Pampeliškou aby Vám danou věc vysvětlila? Proč svoláváte schůzky (v loni na konci školního roku, letos se to naštěstí nepovedlo) "kvůli Dominikovi" pro všechny rodiče když se to týká JEN VÁS NE DOMINIKA!!! Ano, p.uč.Málková má pravdu, nemá problém Dominik, ale Vy. Mluvím sama za sebe, jsem fakt naštvaná protože už mě nebaví na tohle se koukat a už vůbec ne to, že jsem včera měla pocit, jako když si mě chcete naklonit na svou stranu. Je to dětinský, nemorální, nenormální a dál už to raději nebudu popisovat. Něco Vám povím - Kuba má CF (to víte). Když čtu různé příspěvky o jiných školách a cf, jak se učitelé nedokážou postavit tomu, co mají mít za zodpovědnost, jak se vymlouvají jen proto, aby takové dítě na škole nebylo - je mi z toho na zvracení!!! Tím chci říct, že jsem velice ráda za to, že ani jeden pedagog na této škole nebere nic o cf na lehkou váhu, naprosto otevřeně řešíme věci, které se líbí nebo nelíbí nám či jim. Ani jednou se mi nestalo, abych měla něco na srdci vůči Pampelišce a neřekla jí to. Bože jsme přece lidi paní Etflaišová!!!!!!! Měla jsem několikrát možnost schůzky s Pampeliškou, s Bodlákem a probrat COKOLI!!! Vždycky jsem z toho měla dobrý pocit protože se ke mě nikdo neotočil zády. Tak mi neříkejte, že u Vás to nejde!!!!! Možná tenhle příspěvek bude pro někoho tvrdší ale jinak to opravdu nejde. Přeju Vám, abyste si srovnala v hlavě co je pro Vás důležitý a abyste si uvědomila, že Vaše útoky na Pampelišku jsou naprosto zbytečný protože ona ( ani nikdo jiný z této školy ) si to opravdu nezaslouží!!!

Zpět na diskuzi

Kontakt

ZŠ Bodláka a Pampelišky, o.p.s.

Ředitelství školy a 1. stupeň:
Veliš 40, 507 21 Veliš

2. stupeň:
Robousy 41, 506 01 Jičín

493 773 611, 605 960 279

------------------
více v sekci O NÁS / KONTAKT

Naše škola je aktuálně zapojena v těchto projektech:

ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

https://www.centrumdialog.cz/adopce?dite=301128

MLADÍ LADÍ D-DUR

EXTRA TŘÍDA

www.nadacnifondtesco.cz

------------

ERASMUS+ II.

Spolupráce 7 škol z celé Evropy

-------------

ERASMUS+ III. TEJL

hudební projekt

------------------------

72 hodin

---------------

BADATELÉ

https://www.badatele.cz/

----------------------------

OBJEVY ČEKAJÍ NA TEBE

https://www.geolo gy.cz/svet-geologie/o-projektu

---------------------------

PILOTUJEME

učebnice pro matematiku podle

prof. Hejného

www.h-mat.cz

----------------
Projekt společnosti SCIO
------------------------------

ICT KOUČ

DRBÁRNA

VTIPY O NÁS (o škole)

POŠKOLA S BODLÁKEM

víceméně pravidelné setkávání nad vším, co se týká vzdělávání, výchovy, motivace...